آخرین تنها
برای تو که دیگر نیستی...
تا جایی که به خاطر دارم همیشه آدم ترسویی بودم... و همین باعث میشد هیچ وقت تصمیمی از سر شوق نگیرم و یا حتی از روی خواست خودم... همیشه به دنبال بهترین شدن و بهترین بودن و بیست گرفتن همه و همه ترس های منو ریشه دار تر کرد... تا جایی که توی زندگی رفوزه شدم... درست اونجایی که صفر مطلق بود و همه بهم پشت کرده بودن... نقطه ی رویارویی من و ترس هام شد... و من شدم کسی که دیگه چیزی برای از دست دادن نداره... و همه تلاشش خلاصه در انگیزه ی پوچ خود تلاش میشه... آخرش که چی... مهم نیست ... چیزی که اهمیت داره آدمیه که دیگه ترسی از چیزی نداره و نه امیدی به چیزی... این گمونم خیلی بده اما در عین حال در از واقعیت زندگی.


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 بهمن 1396 توسط وحید امیرعسجدی | نظرات()
درباره وبلاگ
دلتنگی بیماری خوبی است حیف که ازش نمیشود خیلی بار برداشت همین طور به عمق می رود، گود میشود از یک نقطه شروع میکند و پیش میرود همه نشانها را هم میگیرد یعنی اولش یک شعری را میشنوی دلت تنگ میشود کسی را میخواهی که باشد کنار تو و آن شعر مثلا و نیست پس دلت تنگ میشود. اما کم کم همه جا را میگیرد. یک تکه ابر گوشه آسمان است دلت تنگ میشود. یک تکه ابر کنار آسمان نیست، دلت تنگ میشود. آفتابی افتاده روی برگی، برگی افتاده روی آبی، آبی پاشیده به صورتی، مویی، نگاهی! نگاهی افتاده به تصویری، تصویری رسیده از کسی، سبز آبی صورتی و تو دلت تنگ میشود همین طور تنگ میشود تولد است میخندند دلت تنگ میشود عزاست، میگریند. دلت تنگ میشود. اشک سرازیر است، اشک نمی آید. هوا خوب است. هوا بد است. باران است، توفان میشود. باران نیست. آفتاب داغ داغ است. تابستان، زمستان، شب، روز، وقت، بی وقت، دلت تنگ میشود، تنگ میشود!
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
نظر سنجی
» با بسته ای کبریت وارد اتاق تاریکی می شوید... که یک شمع... یک چراغ نفتی و یک بخاری در آن است. ابتدا کدام یک را روشن می کنید؟

پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic