آخرین تنها
برای تو که دیگر نیستی...
وقتی درست اتفاقی می افته که پیش بینی کرده بودی و یا چیزی که روشن تر از روز بوده برات یا هر اونچه انتظارش رو میکشیدی... حس و حالی و بهت دست میده قابل توصیف نیست... گاه اگر اون اتفاق شیرین باشه وجودت رو فراموش میکنی... اما وقتی تو باشی و تلخیه بی انتها اون وقت حس کسی رو داری که در حال سقوطه.. به زمین و زمان و هراونچه هست چنگ میزنی شاید لحظه ای سرعتت رو کمتر کنه... همه چیز مثل خاطره از ذهنت رد میشه و همین طور که در حال عبوری دیگه حواست به چشم هات که سرخ شده یا روزهایی که دارن تباه میشن نیست... انگار دیگه چیزی مهم‌نیست... انگار که دنیا تموم شده باشه... حس میکنی و به واقع در وجودت چیزی‌ برای از دست دادن نخواهی داشت... و این حس مبهم تورو میبره تا اون وره خاطره ها و همه ی راست و دروغ ها... شاید این وسط تنها لحظه ای باشه برای اینکه پک عمیقی‌به سیگار توی دستت بزنی و همه وجودت رو بسوزونی یا باز نشون سوخته ی دیگه ای به یادگاری رو دست هات بکاری اما تو که بارها و بارها مرگ‌ رو تجربه کردی... برای هزارمین بار میمیری... و حس‌ میکنی دیگه این آخر کاره... فاتحه مع الصلوات... روح تازه از دنیا رفته شاد...حالا هی بخند...

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 15 فروردین 1397 توسط وحید امیرعسجدی | نظرات()
درباره وبلاگ
دلتنگی بیماری خوبی است حیف که ازش نمیشود خیلی بار برداشت همین طور به عمق می رود، گود میشود از یک نقطه شروع میکند و پیش میرود همه نشانها را هم میگیرد یعنی اولش یک شعری را میشنوی دلت تنگ میشود کسی را میخواهی که باشد کنار تو و آن شعر مثلا و نیست پس دلت تنگ میشود. اما کم کم همه جا را میگیرد. یک تکه ابر گوشه آسمان است دلت تنگ میشود. یک تکه ابر کنار آسمان نیست، دلت تنگ میشود. آفتابی افتاده روی برگی، برگی افتاده روی آبی، آبی پاشیده به صورتی، مویی، نگاهی! نگاهی افتاده به تصویری، تصویری رسیده از کسی، سبز آبی صورتی و تو دلت تنگ میشود همین طور تنگ میشود تولد است میخندند دلت تنگ میشود عزاست، میگریند. دلت تنگ میشود. اشک سرازیر است، اشک نمی آید. هوا خوب است. هوا بد است. باران است، توفان میشود. باران نیست. آفتاب داغ داغ است. تابستان، زمستان، شب، روز، وقت، بی وقت، دلت تنگ میشود، تنگ میشود!
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
نظر سنجی
» با بسته ای کبریت وارد اتاق تاریکی می شوید... که یک شمع... یک چراغ نفتی و یک بخاری در آن است. ابتدا کدام یک را روشن می کنید؟

پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic